Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;
Термомодернізація будинку
Єдиний шлях до енергосбереження, раціонального використання опалювальної системи, мінімізації витрат

Що означає термомодернізація для Вас
Зниження на 30-80% вартості комунальних послуг
Підвищення комфорту проживання, Вирівнювання рівня вологості
Збереження енергоресурсів і турбота про навколишнє середовище
Як платити за опалення в 3 рази менше ніж завжди
Дізнатися зараз
Кращий утеплювач
для будинку - піна айсінін!
ЕкологічністьПіна Айсінін на водній основі, наповнена повітрям і на 100% безпечна.
ЗвукоізоляціяВластивості піни сприяють поглинанню вібрацій і блокуванню вуличних шумів.
ЕкономіяУтеплювач Айсінін дозволить зекономити на енергоресурсах від 50 до 100%
ГерметичністьРозширюючись блокує всі можливі протяги і містки холоду
ПаропроникністьДозволяє будинку «дихати», не накоплюючи вологу
5 років досвіду
Відповідальний і раціональний підхід
Гарантія 20 років
Використання кращих матеріалів - Айсенін
Ексклюзивний дилер піни Айсенін
Замовте комплексну перевірку вашого будинку
Компанія Котедж +
Дізнатися зараз
Як це працює
Більше про піну ICYNENE

Сучасні технології енергозбереження: утеплення піною

Термомодернізація будівлі - вкрай важливий етап на шляху до економії і комфорту, зниженні споживання енергоресурсів. Мета термомодернізації - підвищення енергоефективності будівель житлового, комерційного та виробничого типу. При грамотному підході є можливість заощадити близько 80% ресурсів і майже стільки ж бюджету, який йде на оплату «комуналки»

Методи термомодернізації

Поняття включає основні заходи, які в подальшій експлуатації будівлі допоможуть підвищити клас енергоефективності, знизити енергоспоживання, а значить - і витрати на комунальні платежі:

Але одним з найбільш важливих заходів, що дозволяє вирішити левову частку проблем з витоком тепла, є саме утеплення деяких частин або всієї будівлі в цілому.

Ринок матеріалів для утеплення досить великий, однак, якщо ви прагнете до реального результату і економії, важливо вибирати найсучасніші енергозберігаючі технології для дому, які засновані на застосуванні інноваційних матеріалів з доведеною ефективністю.

«Коттедж Плюс» - ваш помічник у термомодернізації

У своїй роботі компанія «Котедж Плюс» використовує тільки найефективніші технології енергозбереження житлових і виробничих будівель. Існує унікальний матеріал для утеплення, яким ми користуємося заради вашого тепла і комфорту. Йдеться про революційну розробку канадських виробників - піні ICYNENE® (Айсінін), ціна утеплення з якої буде найбільш вигідною в порівнянні з конкурентами.

Енергоефективні будинки - це не міф або дороге і недоступне явище. Адже і ваш будинок можна зробити саме таким; не має значення, з яких матеріалів він побудований і скільки йому років, піна Айсінін ідеально підходить для надійної теплоізоляції кожної із частин будівлі: стелі, стін, даху, підлоги, фундаменту - ефект буде досягнутий на 100%.

Характеристики піни

Хімічні та технічні характеристики піни Айсінін, яка допомагає нам створювати енергоефективні будівлі, підтверджують її виняткову екологічність і безпеку для оточуючих. Саме тому в світі її називають «еко-піною».

Функціональність матеріалу підтверджена декількома факторами:

Втім, утеплення піною Айсінін вимагає деяких навичок, тому виконувати його повинні виключно професіонали монтажної справи. Компанія «Коттедж Плюс» пропонує послуги сертифікованих фахівців, які діють згідно із затвердженими нормативними документами по термомодернізації.

Переваги піни ICYNENE®

Герметичність. Застигаючи, моментально закупорює навіть найдрібніші щілини, не залишаючи жодних шансів протягам і волозі.

Гігієнічність. Екологічно безпечний склад Айсініну виключає появу і розмноження в ній і на ній бактерій і грибків.

Універсальність. Сучасні технології енергозбереження засновані на комплексності підходу і універсальності використовуваних матеріалів, використанні якомога меншої кількості коштів, але з широким спектром дії. Так, еко-піна може використовуватися для утеплення будь-якої частини будинку, однаково успішно застосовується в обробці як дерев'яних, так і металевих, кам'яних, цегляних та інших поверхонь.

Фінансова вигода. Найважливіша перевага матеріалу, яка складається не тільки в подальшій економії грошей. Порівняно з іншими матеріалами, на перший погляд здається дорожче саме утеплення будинку піною. Ціна самого матеріалу дійсно на порядок вище. Але в питанні термомодернізації як вирішальний чинник варто розглядати не вартість утеплювача, а підсумкову собівартість утеплення. Відсутність відходів, немає необхідності використовувати додаткові матеріали, інструменти та кріплення, економне використання піни - важливі аспекти, які говорять про велику вигоду.