Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Утеплення даху

 

За статистикою, основна маса тепловтрат (від 30 до 60%) відбувається саме через дах. Тому утеплення даху має стати першим етапом в роботах по термомодернізації будівлі. Економія на цьому етапі не припустима, адже неправильно підібрана і реалізована теплоізоляція покрівлі може обернутися подальшою втратою теплової енергії і зведе всі роботи по утепленню до нуля.

Основні правила покрівельного утеплення

Визначаючись з матеріалом для теплоізоляції, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил для досягнення максимального ефекту:

Важливий момент перед початком утеплення

Перед тим, як утеплити дах, необхідно визначити функцію горища: буде він нежитловим приміщенням або буде виконувати роль житлової мансардної кімнати. Фахівці радять обмежитися утепленням горищного перекриття надійною теплоізоляцією, якщо горище буде не житловим. Якщо ж мова йде про житлове приміщення, необхідні всі заходи з утеплення покрівлі зсередини.

До появи інноваційних матеріалів, велику роль грала конструкція покрівлі: плоска або скатна. Адже різні конструкційні особливості вимагають різної підготовки. Однак завдяки сучасній піні Асінін, утеплення мансардного даху або горища, скатної, плоскої або навіть нестандартної конструкції відбувається однаково швидко і головне – надійно.

Матеріали для теплоізоляції

Ще один важливий етап: правильно вибрати матеріал для утеплення даху. Здавалося б, будівельний ринок пропонує варіанти на будь-який гаманець: мінеральна вата і скловата, пінополістирол, скловолокно, пінобетон. Однак кожен з них, крім переваг і досить непоганих теплоізоляційних характеристик, має ще й безліч недоліків, які через кілька років експлуатації можуть привести до втрати енергозберігаючих здібностей. Таким чином, економія і неправильний вибір матеріалу з часом спричинять додаткові витрати.

Сучасний утеплювач для покрівлі – еко-піна Айсінін – позбавлена ​​всіх недоліків, які спостерігаються у інших матеріалів, зате має безліч переваг на їх фоні:

Утеплення даху піною, ціна спочатку може здатися досить високою, в подальшому допоможе значно скоротити витрати на комунальні послуги та окупитися вже в найближчі кілька років.

Особлива технологія нанесення і текстура піни дозволяють добитися повної герметичності, не давши жодного шансу холоду, волозі і шуму проникнути через дах.