Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Про нас

«Коттедж Плюс» - компанія, яка втілює в життя мрії багатьох українців про власне, доступне і тепле житло. Використовуючи сучасну і ефективну канадську технологію зведення будинків і котеджів, ми забезпечуємо будівельний ринок якісними, професійними послугами. Ми пропонуємо своїм клієнтам будівництво будинку під ключ з використанням SIP технології. В середньому на роботу над об'єктом ми витрачаємо 3 - 4 місяці. А це означає, що будинок вашої мрії буде готовий вже дуже скоро!

З історії компанії

Компанія «Котедж Плюс» заснована в 2010 році - тоді СІП технологія будівництва тільки з'являлася і набувала перших шанувальників на території України. Ми були одними з перших в Україні, хто застосував її в своїй роботі. Сьогодні наш штат складається більш, ніж з 30 співробітників, і кожен з них вкладає всі свої знання, вміння, професіоналізм в те, щоб наші клієнти були щасливі, переступаючи поріг свого нового будинку, побудованого «Котедж Плюс».

За період існування нашої компанії ми реалізували більше 150 об'єктів - енергоефективних будинків за канадською технологією - в Києві, Харкові, Одесі, Черкасах, Дніпрі, Полтаві та інших містах. Ми не обмежуємо географію своєї роботи. Нас не лякають складність об'єкта, політ фантазії і побажань замовників - індивідуальне рішення кожної поставленої нам завдання гарантовано.

Чому енергоефективний SIP будинок краще?

Використовувана компанією «Котедж Плюс» канадська технологія будівництва малоповерхових будинків з СИП панелей стала проривом в будівельній сфері. Вона дозволила в рази спростити процес зведення житлових будинки і зробити їх більш енергоефективними.

До незаперечних переваг енергоефективних будинків з SIP панелей фахівці відносять, а наші численні клієнти - тільки підтверджують:

6 причин будувати будинок з «Коттедж Плюс»

  1. Найвигідніша на ринку ціна.

Ми пропонуємо будівництво СІП додому під ключ: максимум за найнижчу ціну, порівняно з подібними компаніями. Без сумніву, це найбільш вигідна пропозиція.

  1. Виключно індивідуальний підхід.

Ми не просто пропонуємо послуги, ми слухаємо і, головне, чуємо кожного нашого замовника! Виходячи з того, що саме вам потрібно, ми завжди підберемо відповідний для вас проект, порадимо найвигідніші рішення. Ми знаємо, де і на чому можна заощадити кошти, а в яких питаннях економія - не кращий варіант.

  1. Оперативність роботи.

Сама технологія будівництва з СІП панелей має на увазі нетривалість будівельних робіт. Ми гарантуємо, що ваш новий будинок буде зведений в період від 90 до 120 днів - довше вам чекати не доведеться!

  1. Власне виробництво.

Один з головних принципів у нашій роботі - ніякого посередництва. Саме тому ми налагодили власне виробництво будівельних матеріалів. Використовуючи оригінальну канадську технологію виготовлення СІП панелей, ми гарантуємо їх якість.

  1. Сертифікація.

На всі надані послуги і використовувані матеріали у нас є всі необхідні сертифікати і ліцензії. У вашій присутності ми готові підтвердити кожне своє слово і дію, провівши необхідні тести і випробування.

  1. Щасливі клієнти.

Ми ощасливили 150 сімей, давши їм можливість насолоджуватися життям у власному, теплому і затишному будинку. Вони на власному досвіді переконалися, що енергоефективність будинків з SIP панелей - реальна. Тому «Коттедж Плюс» рекомендують друзям і знайомим.