Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;
Энергоаудит
Єдиний спосіб визначити перепони в досягненні енергоефективності будинку
Тільки компанія Коттедж + має спеціалізоване обладнання американської фірми RETROTEC - виробника одного з найбільш ефективних інструментів визначення енергоефективності будівель
Дізнатися більше
Замовте проведення тесту за акційною ціною Дізнайтеся зараз, де ви втрачаєте гроші
Зателефонуйте мені
Основні шляхи тепловтрат
Тільки Blower Door Test надає можливість визначити реальні шляхи втрат тепла в будинку
Найчастіше тепловтрати житлового або нежитлового будинку відбуваються через стіни, підлогу, стелю, вікна, дах, вхідні двері та дрібні щілини в них.
Деякі види тепловтрат відбуваються через щілини, які з'являються з роками експлуатації будинку, деякі - через помилки, допущені ще до початку будівництва. Але компанія «Коттедж Плюс» може не тільки знайти шляхи втрати тепла, але й дасть професійні рекомендації, як запобігти подібних проблем в подальшому.
Перевірені об'єкты
Сертифіковані спеціалісти до Ваших послуг

Енергоаудит приватного будинку, котеджа, дачі, підприємства

Фахівці компанії «Котедж Плюс» за допомогою спеціального інноваційного тепловізійного обладнання проводять енергетичне обстеження будівель. Така процедура є надзвичайно важливою не тільки для подальшого комфортного перебування в будинку або на підприємстві, а й у більш глобальні цілі - економії, в тому числі, і для держави. Дізнавшись всі шляхи тепловтрат, набагато легше знайти, як цих втрат уникнути, і ми допоможемо вам в цьому питанні.

Для чого потрібна тепловізійна перевірка?

Енергоаудит підприємств і житлових будинків має величезне значення в плануванні грамотного і економного споживання енергоресурсів. За допомогою процедури можна:

Вам необхідна така послуга, якщо рахунки за комунальні послуги дуже великі, навіть не залежно від зростання тарифів, якщо в будинку постійно холодно і сиро, на вікнах постійно з'являється конденсат, а на кухні, у ванній або інших вологих приміщеннях вже надійно оселилася цвіль. Проведення енергоаудиту підприємства і надання підсумкової підтверджуючої документації часто є вимогою державних інстанцій, якщо мова йде про дотримання підприємством певних нормативів і стандартів.

Особливо важлива така перевірка після капітального ремонту будинку або перед його запуском в експлуатацію.

Етапи перевірки

Проведення енергетичного обстеження - це складна комплексна робота, що складається з ряду обов'язкових етапів:

Технічні можливості

Фахівці компанії «Коттедж Плюс», проводячи енергоаудит приватного будинку, багатоповерхівок або підприємств, використовують у своїй роботі інноваційне тепловізійне обладнання Blower Door Test від американської компанії Retrotec - світового лідера з виробництва техніки для визначення енергоефективності будівель. Це високоточні прилади, які дозволяють знайти найдрібніші «щілини» в енергосистемі будь-якої будівлі.

Вартість тепловізійного обстеження залежить від індивідуальних особливостей кожного об'єкта. Більш конкретну ціну ми зможемо озвучити після спілкування з замовником. Нам важливо знати призначення будівлі, особливості її експлуатації, квадратуру та ін. Проте в порівнянні з подальшою економією енергоресурсів, яка буде досягнута при виконанні всіх рекомендації наших фахівців, ціна послуги окупиться за досить короткий період .