Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

ПРОЕКТИ І ЦІНИ
Всього проектів: 66

Фільтри
Від:
До:

Проекти та ціни енергоефективних будинків із сип панелей

Будівництво будь-якого будинку, в тому числі і енергоефективного, має починатися з проекту. Грамотне і зважене планування обов'язково ґрунтується на декількох чинниках, які зроблять будинок дійсно енергоємним, надійним і безпечним в експлуатації. Компанія «Коттедж Плюс» використовує в своїй роботі як готові проекти будинків з сіп панелей, так і займається індивідуальним проектуванням будівель. В кожному окремому випадку ми підбираємо варіант, який відповідає вимогам замовників.

Професіоналізм як головна перевага

Розробляючи проект канадського будинку, дуже важливо володіти багажем необхідних знань не тільки інноваційних технологій будівництва, а й інших архітектурних тонкощів. Ті, хто не має спеціальної освіти і достатнього досвіду роботи в даній сфері, навряд чи зможуть скласти чіткий і грамотний план, опрацьовуючи кожну дрібницю. Адже найменша помилка може звести до нуля весь подальший процес. Тому не варто економити на цьому найважливішому етапі в зведенні будівлі, тим більше, що одне з головних подальших достоїнств, які покаже будинок з сіп панелей - ціна. Україна ж поступово відходить від тотального бажання економити на головному - професіоналізмі підрядників, вибираючи зважений підхід.

Фактори, які важливо враховувати

Проектуючи будинок з сіп панелей під ключ (ціна проекту формується індивідуально, в залежності від складності та складу документації), ми завжди враховуємо наступні аспекти:

Великий вибір готових проектів

Архітектори і проектувальники компанії «Коттедж Плюс» щодня ретельно працюють, щоб надати вам можливість вибирати для себе найкращі енергоефективні будинки: проекти одноповерхові або двоповерхові, зовсім невеликі або просторі. Постійно каталог готових проектів поповнюється новими розробками, які в реалізованому вигляді будуть поєднувати в собі досконалість і практичність, надійність і комфорт, екологічність і високу енергетичну ефективність. Ще одна перевага, яким володіє кожен вже існуючий проект будинку з сіп панелей - ціна. Вона буде трохи нижче, ніж вартість індивідуальної розробки.

Проект під замовлення

Якщо ж у вас є власне бачення, яким повинен бути ваш енергоефективний будинок, проект (двоповерховий або одноповерховий) буде складено для вас індивідуально. Наші розробники, уважно вислухавши вас, давши професійні рекомендації та поради, втілять в життя абсолютно нове, але максимально відповідне всім нормам і стандартам енергетичної ефективності, конструктивне рішення.

Купити будинок з сіп панелей в Україні за індивідуальним проектом від фахівців «Коттедж Плюс» вигідне рішення по ряду причин:

Для «Котедж Плюс» не існує складних завдань: ми працюємо з будь-якою місцевістю і з будь-якими побажаннями. Результат нашої роботи - теплі і довговічні енергоефективні житлові будівлі та канадські будинки з sip панелей. Проекти, ціни яких ви зможете дізнатися після того, як зв'яжеться з нашими менеджерами та озвучите свої побажання. Проектна документація є докладною інструкцією для подальшого будівництва будинку вашої мрії, тому вимагає самого серйозного вашого підходу.