Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;
Проекти що будуються

5 причин будувати з нами

Низька ціна
від $ 120 за кв.м.

Реалізація проекту
протягом 90 днів

Більше 120 реалізованих
проектів зі 100%
позитивних відгуків

Розуміємо потреби замовника,
рекомендуем оптимальный варіант
проекта
 

Власне виробництво
будівельних
матеріалів

Будівництво будинків, котеджів, дач із SIP (СІП) панелей

 
 

ЧОМУ БУДИНОК З SIP-ПАНЕЛЕЙ?

  • Доступна ціна
  • Швидкість зведення
  • Довговічність
  • Екологічність
  • Теплоізоляція
  • Звукоізоляція

SIP технологія не вимагає дорогих фундаментів і масштабних земляних робіт. Сучасні технології, які використовує Компанія «Котедж плюс» дозволяють отримати максимальний ефект за розумну ціну.

Інноваційний підхід в будівництві дозволяє відійти від класичних технологій які потребують великих витрат часу на підготовку і реалізацію проекту. Фахівці компанії готові встановлювати нові рекорди за швидкістю при збереженні високого рівня якості.

Використання сучасних матеріалів забезпечить надійність і довговічність Вашого будинку. Час не стоїть на місці, розвиток технологій дозволяє домогтися видатних експлуатаційних показників з використанням фірмової, вдосконаленої SIP технології. Термін експлуатації будинків побудованих компанією – від 70 років.

Найважливіший критерій в будь-якій сфері, особливо в будівництві. Від екологічності використовуваних матеріалів залежить Ваше здоров’я і здоров’я Вашої сім’ї. Використовувані матеріали повністю гіппоалергенні, сертифіковані і безпечні. Співробітники компанії живуть в подібних будинках, ми рекомендуємо Вам тільки те, в чому впевнені і перевірили самостійно!

Будинки побудовані по фірмовій SIP технології в 6 разів ефективніше зберігають тепло ніж цегляні будинки. Це означає, що взимку в будинку буде тепло, а влітку прохолодно при МІНІМАЛЬНИХ витратах на енергоносії. Ви будете платити менше, а отримувати – більше.

В умовах постійно зростаючої ціни на енергоносії (за 2017 рік – подорожчання в 2 рази), питання енергоефективності стають все більш актуальними. Компанія «КОТЕДЖ ПЛЮС» побудує Вам будинок по класу енергозбереження А+.

Здатність використовуваних матеріалів гасити високочастотні звуки, що забезпечує достатню шумоізоляцію. За Вашим бажанням, готові розробити і впровадити додаткові заходи для підвищення комфортності проживання та захисту від зовнішнього звукового фону.

Сип Панель вологостійкий будівельний матеріал. Ці будинки забезпечують комфортні умови для проживання. У зимовий період часу, вони характеризуються мінімальним споживанням енергії.

Залишилися питання?
SIP-ПАНЕЛІ

Багатошаровий будівельний матеріал, що складається з двох плит ОСП і жорсткого утеплювального матеріалу вклеєного в заводських умовах.

СІП (SIP) панелі

Зробіть перший крок

Заявка через
сайт или звонок

Укладання
договору

Проектування
будинку

Виготовлення
домокомплекту

Будівництво
будинку

отримуєте ключі
від вашого будинку

Замовте зворотній дзвінок
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС

Будівництво будинків із СІП панелей «під ключ»

Ви до сих пір впевнені, що для будівництва довгоочікуваного власного будинку необхідно багато часу і грошей? Думаєте, щоб нарешті, обзавестися заповітним і просторим своїм житлом. Та для цього потрібно витратити не один рік і безліч нервів? Відкиньте ці страхи, адже компанія «Коттедж Плюс» пропонує вам зробити крок в своє майбутнє, використовуючи найсучасніші будівельні технології. Будівництво будинків з СІП панелей «під ключ» – інноваційний метод зведення будівель, який ми використовуємо у своїй роботі, щоб дарувати вам довгоочікуване житло.

Що таке СІП технологія?

Унікальний метод, що дозволяє будувати будинки швидкого спорудження – SIP технологія – з’явився понад півстоліття тому і вважається самим затребуваним в країнах Північної і Південної Америки. Перший такий будинок був побудований в Канаді, тому і технологія отримала назву канадської. В її основі – використання надлегких, універсальних і функціональних СІП панелей – багатошарових плит. Така плита складається з двох дерев’яних ОСП, між якими запресований шар високоякісного спіненого стиролу (пінопласту). Незважаючи на легкість будівельного матеріалу, він є максимально надійним для зведення житлових приміщень: приватних будинків, дач, котеджів, таунхаусів.

Будівництво будинків з СІП панелей в Україні почалося трохи більше 10 років тому. І, якщо тоді, на зорі свого існування на українському ринку, воно здавалося чимось фантастичним, незрозумілим і багато хто навіть побоювалися його, то сьогодні, через роки, будинок під ключ з СІП панелей став найбільш раціональним і економічно обґрунтованим рішенням.

Переваги канадських будиночків

Напевно, ви скажете, що нині з’явилося стільки нових технологій, і кожна з них обіцяє щасливим власникам будинків чи не золоті гори. Але реальні відгуки тих людей, наших клієнтів, хто вже живе в канадських будинках, зведених компанією «Котедж Плюс», підтверджують, що зазначені переваги – не порожні слова. Отже, роблячи вибір на користь SIP будівель, будьте впевнені в таких перевагах свого будинку:

Робота з профі

З огляду на зростаючу популярність технології, на сучасному ринку з’явилося багато підрядників, які обіцяють швидке і якісне будівництво будинків з SIP панелей під ключ. Однак те, що покликане служити багато років, не повинно бути зроблено дилетантами. За таку роботу повинні братися тільки професіонали. Компанія «Коттедж Плюс» – сертифіковане підприємство, яке з усією серйозністю і знанням справи, підходить до того, чим займається. Ми тонко відчуваємо потреби кожного окремого замовника, створюємо індивідуальні проекти, щоб будувати для вас будинку вашої мрії.