Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

10 важливих фактів про утеплення будівель

     

 

 1. Енергоаудит будівлі – надзвичайно важливий етап утеплення. Він допомагає правильно спланувати процес теплоізоляції, заощадивши на непотрібних роботах, і отримати в майбутньому комфортний енергоефективний будинок.
 2. Детальніше >>

 3. Термомодернізація будинку або підприємства, проведена відповідно до норм, дозволяє в подальшому економити близько 80% теплових ресурсів. А це означає, що витрати на оплату комунальних послуг скоротяться на цілих 70%.
 4. Детальніше >>

 5. Важливо правильно підібрати утеплювач. Надійний і ефективний матеріал для утеплення окупається протягом декількох років, а будинок стає комфортним для проживання.
 6. Довіряти утеплення будівлі стоїть тільки компаніям, що дає гарантію на ефективність і якість теплоізоляційного матеріалу, з яким працюють. Більшого гарантійного терміну, ніж у ЕКОПОМ Айсінін (20 років), в Україні не дають ні на які інші утеплювачі.
 7. Екологічна безпека – одна з найголовніших характеристик утеплювача. Вона повинна підтверджуватися відповідними сертифікують документами. Піна Айсінін абсолютно безпечна для здоров’я людей і навколишнього світу, це ідеальний матеріал для утеплення будинків, де живуть люди, які страждають від алергії або астми.
 8. Підбір теплоізоляційного матеріалу повинен проводитися з урахуванням конструкції будинку або підприємства. За допомогою піни Айсінін можна обробляти і утеплювати будівлі навіть з найскладнішими конструкційними рішеннями.
 9. Економія на утеплювачі – це ще й відсутність додаткових витрат і робіт при підготовці оброблюваних поверхонь. Особливість піни Айсінін в тому, що вона не вимагає особливої ​​підготовки і може наноситися на поверхню будь-якої фактури і з будь-якого матеріалу.
 10. Не чекайте літа, щоб утеплитися! Займайтеся теплоізоляцією будинку тоді, коли це необхідно і вигідно вам! Формула піни Айсінін дозволяє працювати з нею цілий рік, в тому числі, і в холодну пору.
 11. Не варто забувати про дах. Основна маса тепловитрат (близько 60%) в будинках і нежитлових відбувається через стелю і дах, якщо вони не утеплені належним чином. Їх герметизація піною Айсінін вирішити проблему і допоможе вам економити.
 12. Правильний розрахунок матеріалів для утеплення – запорука економії до 40% ще на початковому етапі теплоізоляційних робіт. Тому проводить прорахунки повинні тільки досвідчені інженери, які знають про всі особливості ізоляційного матеріалу.