Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Утеплення стін

     

Близько 20-30% тепловтрат будівлі відбувається через його стіни. Точний відсоток для кожного будинку залежить від його віку, матеріалів, використовуваних при зведенні, і інших чинників. Обігріти такий будинок не допоможуть навіть найдорожчі опалювальні прилади: на жаль, вони тільки збільшать суму оплати за комунальні послуги, а тепло, як йшло, так і буде йти. Тільки якісне і грамотне утеплення стін зможе вирішити цю проблему.

Адже за своєю суттю будь-яка стіна (якщо тільки мова не йде про сучасні каркасні будинки, в будівництві яких особливу увагу уділяють герметизації) не герметична, тому навіть через найдрібніші щілини вона пропускає тепле повітря.

Матеріали для теплоізоляції

Класичні матеріали, які вже багато років використовуються в якості утеплювачів: мінеральна вата, скловата, базальтова вата, пінопласт, екструдований пінополістирол. Кожен з них, навіть на тлі непоганих теплоізоляційних характеристик має безліч недоліків, які знижують їх затребуваність, а з появою нових, універсальних матеріалів, і актуальність.

Однією з таких інновацій в сфері енергозбереження будинків є утеплювач для стін у вигляді піни. Він економний в розпиленні, а ефект в рази перевищує дію вже відомих і широко використовуваних матеріалів.

Як можна утеплитися?

Фахівці будівельної сфери виділяють два види теплоізоляційної обробки стін будівлі;

Якщо мова йде про будинки з порожніми стінами, можливо ще застосування третього варіанту: заповнення утеплювачем стінових порожнеч.

Перед тим, як утеплити стіну зсередини або ззовні, слід враховувати, що кожен із способів, якщо вони застосовуються окремо, має свої переваги і недоліки. Однак, якщо вибирати універсальний і економний утеплювач, можна перекрити всі шляхи втрати тепла і максимально герметизувати будівлю. Теплоізоляційна піна Айсінін – нове покоління канадських виробників, яка ідеально підходить як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт і позбавлена ​​мінусів, властивих багатьом ізоляційних матеріалів.

Особливості використання піни

Перед тим, як почати зовнішнє утеплення стін, необхідно встановити каркас, на який буде кріпитися облицювальний матеріал. Після установки каркаса на стіну наноситься 10-сантиметровий шар піни Айсінін. Такий товщини вистачить для оптимальної теплоізоляції стінию. Потім до встановленого раніше каркаса кріпиться облицювання: сайдинг або інші типи фасадних панелей.

Важлива вимога до обробки стін екопіною: Асінін низької щільності не можна покривати штукатуркою!

Використовуючи цей утеплювач для стін зсередини, також необхідно монтувати каркас для оздоблювальних матеріалів, після чого нанести піну. Поверхня стін необхідно вирівняти, зрізавши надлишки піни. В даному випадку в якості облицювання можуть використовуватися OSB або гіпсокартонні плити.

Чи дорого?

З огляду на реалії нашого часу, головний фактор, на яких звертає увагу власник будинку, вибираючи утеплювач для стін – ціна. Однак підхід до питання вартості, на жаль, не завжди правильний: намагаючись заощадити на ціні теплоізоляційного матеріалу, вибираючи найдешевший із представлених на ринку, споживач не думає, якою буде собівартість самого процесу утеплення. Екопіна Айсінін здешевлює його за рахунок економної витрати, відсутність необхідності в додаткових матеріалах, максимального теплоізоляційного ефекту, який вже дуже скоро призведе до максимального скорочення енерговитрат будинку.