Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Утеплення стелі

Ще зі шкільної лави з уроків фізики всім відомо: тепле повітря завжди піднімається вгору. Тому, якщо в стельовому покритті є навіть мікроскопічні щілини (а вони є практично у всіх будівлях), то теплова енергія втрачається саме через них. Негерметичність стелі призводить до значних збитків: ви платите за тепло, яке зникає через стелю, в прямому сенсі.

Тому, проводячи термодернізацію будинку, хороший господар повинен обміркувати, як утеплити стелю, щоб звести втрати енергії якщо не до нуля, то до мінімуму. А підвищена концентрація вологи під неутепленою стелею може привести ще й до появи і поширення цвілі і грибків. Тому грамотною теплоізоляцією ви зможете вирішити відразу кілька проблем.

Як утеплити стелю в приватному будинку?

Існує два методи теплоізоляції стельового перекриття:

Перший спосіб підходить не всім, адже він «краде» в середньому 10-45 см висоти будинку – саме такою повинна бути товщина утеплювача і облицювальних матеріалів. Вважається досить складною технологією, але, якщо горищне приміщення буде житловим, без неї не обійтися. Хоча і складність процесу, і товщина утеплення безпосередньо залежать від обраних ізоляційних матеріалів.

Можна утеплити стелю в будинку з боку горища. В такому випадку необхідно уважно поставитися до вже прокладених комунікацій. Працювати необхідно максимально обережно, щоб не пошкодити їх.

Найтепліший матеріал

Як і у випадку з іншими частинами будівлі, утеплення стелі в приватному будинку може відбуватися одним або декількома ізоляційними матеріалами, відомими на вітчизняному будівельному ринку: мінеральна вата, неопрен, звичайний пінопласт та ін. Але їх монтаж вимагає також наявності додаткових матеріалів: паробар’єр, мембран , кількох видів гідроізолятор, клею, монтажної піни і ще ряду допоміжних інструментів. Збирається такий «арсенал», який перетворює процес теплоізоляції стелі в складну і багатоетапну роботу. І це навіть без урахування облицювальних робіт!

Але існує особливий, ультрасучасний утеплювач для стелі, який зробить процедуру теплоізоляції максимально швидкою та простою. ЕКОПОМ Айсінін – унікальна розробка канадських фахівців, яка поєднує в собі екологічність і максимальну ефективність в питанні енергозбереження. Вона не горить, стійка до розмноження мікроорганізмів і грибків, відрізняється відмінною гігроскопічністю і низьку теплопровідність.

Як утеплятися екопеной?

Утеплення стелі зсередини зручно поєднати з основними облицювальними роботами: установкою натяжних або підвісних стель. Якраз між брусами каркаса можна нанести піну Айсінін, а вже після цього кріпити оздоблювальні матеріали. Товщина внутрішнього утеплення в такому разі не буде перевищувати 10 см, а це значить, що висота стель не дуже постраждає в процесі.

Трохи складніше зовнішнє утеплення стелі піною, але такий метод буде більш дієвим, адже він підсилює ефект від герметизації даху. Піна наноситься між балками перекриття, після чого підлогу горища покривається дошками. Якщо перекриття бетонне, поверх нього необхідно встановити балки. Далі процес аналогічний описаному раніше: піна і покриття для підлоги. Окрема перевага – легкість ЕКОПОМ Айсінін, завдяки якій теплоізоляційний шар не надає додаткового навантаження на стіни і фундамент.

Увага: товщина шару ЕКОПОМ буде залежати від того, наскільки потужна опалювальна система будинку. Якщо горище планується нежитлове і холодне, то між ним і жилим приміщенням повинен бути шар пінного утеплювача не менше 15 см.