Строительство дома под ключ за 90 дней!
Построено более
120 домов
Позвоните мне
Мы готовы расчитать стоимость за 2 минуты, в трех вариантах комплектаций. Просто перезвоните по номеру: +38(063)726-52-71 или +38(067)435-28-33;

А ЩО ЯКЩО ПОЖЕЖА?

Опубликовано: October 8, 2017 в 9:05 pm

Категории:

Вогнестійкість – це здатність будівельних конструкцій зберігати свої робочі функції під дією високих температур пожежі. Вогнестійкість будівельних конструкцій характеризується межею вогнестійкості, який виражається в кількості хвилин від початку випробування до прояву одного або послідовно декількох ознак граничних станів (нормованих для даної конструкції): втрата несучої здатності (R) будівельної конструкції під час пожежі відповідає її обвалення або виникнення граничного прогину або швидкості наростання граничних деформацій. втрата цілісності (E) проявляється утворенням в конструкції наскрізних отворів або тріщин, через які на зворотну (не обігрівається) поверхню проникають продукти горіння і (або) відкрите полум’я. втрата теплоізолювальної здатності характеризується підвищенням температури на поверхні конструкції до граничних значень (I) або досягненням граничної величини щільності теплового потоку на нормируемом відстані від поверхні конструкції (W).

Випробування проводилися в умовах імітують пожежа. Стіна зібрана з СИП-панелі «КОТЕДЖ ПЛЮС» з внутрішньою обробкою гіпсокартоном була піддана впливу відкритого вогню з температурою горіння понад 900 ° С протягом години (60 хв.). Випробування пройшли успішно. В результаті тесту досягнутий показник REI 60. Втрати несучої здатності, цілісності і теплоізолювальної здатності не відбулося. Значення межі вогнестійкості будівельних конструкцій визначено шляхом випробувань за ДСТУ Б В.1.1-4, за стандартами на методи випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій. Тестування проводилися незалежними фахівцями лабораторії будівельних матеріалів і конструкцій «ТЕСТ».

ЩО ТАКЕ БЮДЖЕТ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКУ?

Опубликовано: October 8, 2017 в 9:03 pm

Категории:

Будівництво будинку завжди починається з «пріценіванія». Ми ретельно прописуємо всі етапи робіт і матеріали, ставимо вартості навпроти кожного пункту, щоб ну нічого не забути і максимально точно спланувати свій бюджет. Оцінивши свої «сили» і можливості приступаємо до проектування, а отримавши креслення перераховуємо напевно. Підрядники формують кошториси по проектам на ремонт і інженерні системи. А для ще більшої впевненості, в правильності свого планування ми вирушаємо по шоу-румам, будівельним супермаркетам і різним веб-сайтам в пошуках потрібних матеріалів і коли, як нам здається, ми все-все врахували і прорахували, зі спокійною душею вирішуємо приступати до реалізації проекту. Але …., Згадайте, будь ласка, згадував Ваш виконроб або проектант про вартість експлуатації будинку? А адже це теж розділ Вашої кошторису і вельми важливий. Будівельні витрати залишаться в минулому, а з бюджетом експлуатації будинку вам доведеться стикатися щомісяця. Тому, дуже рекомендую поцікавитися у Ваших підрядників: Скільки буде коштувати опалення будинку?

Ці та інші питання допоможуть Вам сформувати бюджет експлуатації будинку. Повірте, чим раніше Ви поставите це питання, тим більше шансів цей бюджет мінімізувати і заощадити свої гроші.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В БУДІВНИЦТВІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Опубликовано: October 8, 2017 в 9:02 pm

Категории:

Проблема енергозбереження актуальна для всього світу: можна сказати, що розробка і впровадження нових енергозберігаючих технологій – це завдання № 1 в XXI столітті. Якщо ж говорити про Україну, то сказати, що це актуальне питання – це нічого не сказати. Протягом минулого року ціна на газ для населення зросла більш ніж на 50%, тому впровадження енергозберігаючих технологій обов’язково для тих, хто хоче вижити. Чи розуміють це якщо не все, то багато. І тут вже не обійдешся покупкою енергозберігаючих лампочок і установкою пластикових вікон – це далеко не все, що можна зробити для більш економного витрачання енергії. Не всі знають, що існує ціла індустрія, що працює в даному напрямку. Так, наприклад, ми почали будувати енергоефективні будинки в Україні ще в 2008 році, і за цей час тільки нашою компанією побудовано більше 80 об’єктів.

Використання СИП-панельної технології будівництва призводить до 40% економії палива і 30% економії електроенергії, при цьому будівництво такого будинку обходиться досить недорого, а термін будівництва від одного до трьох місяців. Виходячи тільки з цих фактів, можна сміливо стверджувати, що енергозберігаючі технології для будинку в недалекому майбутньому стануть невід’ємною частиною нашого побуту.

Забудовники багатоквартирних будинків в останні роки точково застосовують енергоефективні технології в реалізації проектів. Саме точково: роблячи утеплений фасад в будинку, ставлять найдешевші вікна, не передбачають лічильники тепла на кожну квартиру, не враховують умови енергоефективності в архітектурі (тамбури, розташування будинку щодо сторін світла і т. Д.). І це при тому, що в світі існує ряд стандартів, які диктують умови проектування і реалізації будівельних об’єктів з точки зору еннергоеффектівності і екологічності. Одним з таких стандартів є LEED – добровільна система сертифікації будівель, що належать до зеленому будівництву, розроблена в 1998 році «Американським радою з зеленим будівлям». Це система оцінки енергоефективності та екологічності проектів сталого розвитку.

Проектування енергоефективних будинків – дуже складний процес, в ході якого необхідно враховувати взаємодію безлічі часом суперечливих факторів. А при їх зведенні особливо важливо не допустити навіть самого незначного відхилення від технологій будівництва. Ціна помилок велика, і вони, на жаль, трапляються. Практика потребує строго визначених правилах проектування, типових технічних і проектних рішеннях, в тому числі для інженерних систем.

Велику роль в економії ресурсів при експлуатації будинку грає його правильна орієнтованість на ділянці, а також вірне розташування кімнат. Наприклад, проектуючи планування кімнат зі зверненням багатьох вікон на північ, ми позбавляємо себе доступу денного світла і тепла в приміщеннях, де проводимо більшу частину часу. Так що крім інженерних фахівців для будівництва енергозберігаючого будинку рекомендується залучати професійних команд здатну повністю реалізувати проект.

В області енергозбереження є і свої пріоритетні напрямки. З огляду на постійне зростання тарифів на комунальні послуги, основним напрямком можна вважати будівництво енергоефективних будинків. Судіть самі, ринок автономних ресурсів недостатньо розвинений і не має чіткої правової бази. Тому найбільш доцільне рішення – це будівництво будинків, які зберігали тепло. Найбільш економічним є будівництво за канадськими технологіями (каркасні та панельно-каркасні будинки). Такі будинки дозволяють суттєво економити кошти на їх експлуатації, так як мають більш високі показники по збереженню постійної температури в порівнянні з класичними технологіями будівництва (наприклад, будинок з СИП панелей дозволяє економити до 60% ресурсів на опаленні в порівнянні з будинком з цегли). Однак будівництво панельно-каркасних будинків тільки набирає обертів в Україні і вважається «нової» технологією, незважаючи на те, що успішно застосовується по всьому світу вже більше 80-ти років.

Основною проблемою впровадження енергозберігаючих технологій є особливості вітчизняного менталітету, зокрема консерватизм і неприйняття нового. Справа в тому, що нестабільна економічна ситуація не дозволяє людям рахувати гроші в довгостроковій економії. Наприклад, якщо грунтовий насос обійдеться в $ 5 000 і дозволить економити $ 30 в місяць, то дуже важко зрозуміти його вигоду. Така ж ситуація і з іншими незалежними енергосистемами – їх ціна рідко гарантує окупність. Зважаючи на це теплозберігаючі будинку є найбільш розвиненою гілкою енергозбереження, оскільки мають конкурентні ціни та висока якість. Безумовно, підтримка держави в такому питанні призвела б до більш інтенсивного розвитку ринку. Однак держава є фактичним монополістом на ринку енергоносіїв, і навряд чи найближчим часом варто очікувати рухів у цьому питанні. Великі ж інвестори найчастіше або не цікавляться питаннями подальшої експлуатації своїх об’єктів, або ж мають компанії, що надають комунальні послуги, і не хочуть втрачати заробіток.

Будь-якого інвестора цікавить не термомодернізація якоїсь будівлі, а гарантований повернення інвестицій і отримання прибутку. Законодавча база України поки таких гарантій не може дати. Державного стимулювання підвищення енергоефективності фактично немає. Ставки по кредитах захмарні, а без пільгових кредитів енергозбереження не набуде широкого застосування. Зараз уряд України намагається знайти джерела енергії, які замінять російський газ. При цьому будь-який енергоаудитора знає, що найдоступніший вид енергії – це енергозбереження!

У чому полягають переваги Канадської технології – СІП панель

Опубликовано: October 8, 2017 в 9:01 pm

Категории:

Що таке СІП (SIP) панелі? Їх використання в житловому будівництві. Все більше і більше людей при виборі між квартирою і власним будинком віддають перевагу будинку. Але зазвичай будівництво будинку супроводжується тривалим процесом зведення фундаменту і стін, а також застосуванням важкої і дорогої техніки і матеріалів. А адже в свій будинок хочеться заселитися якомога швидше і якомога швидше насолоджуватися затишком і спокоєм свого житла. Це реально – постійний розвиток і вдосконалення наукових технологій призводить до появи нових матеріалів для будівництва. Назва цих матеріалів – СІП панелі, їх також називають сендвіч-панелями. Багато хто, ймовірно, чули про це сучасному матеріалі, але мало хто знає, що він являє собою насправді.

SIP панелі і їх переваги.

Абревіатура СИП в англійській мові розшифровується як SIP – Structural Insulated Panel і означає конструкційна теплоізольована панель. У чому ж суть? Справа в тому, що такі панелі мають ряд переваг в порівнянні з іншими матеріалами:

Таким чином, будинки з сіп панелей – це житло, що відповідає всім якісним характеристикам теплозахисту, стійкості до впливу зовнішнього середовища і екологічності матеріалів.

Як виглядають СІП панелі?

Це дві вологостійкі плити, з’єднані між собою шаром твердого пінополістиролу. Така конструкція, всупереч побоюванням, безпечна при пожежі. Незважаючи на те, що застосовувані в панелях плити ОСП порівнюють з ДСП панелями, це зовсім не так. Спочатку в розробці такого роду матеріалу упор робився на його міцність, економічність і екологічні характеристики, тому в проектуванні панелей СИП використовується дуже мала частка хімічних сполук, а можливі випаровування і виділення в процесі їх експлуатації зведені практично до нуля. Канадське винахід – будинку з СИП панелей.

У зв’язку з тим, що численні дослідження зарахували сендвіч-панелі до числа найбільш екологічних матеріалів, проекти будинків з СИП панелей застосовуються не тільки в промисловості і житловому будівництві, але і для будівництва шкіл, дитячих садків, лікарень. Щоб ви не сумнівалися у високій теплоізоляції панелей нового рівня, варто згадати, що дослідження їх властивостей проводилися на Північному і Південному полюсах. Так, науково доведено, що будинки, побудовані з використанням сіп панелей, дуже теплі.

Судіть самі: щоб цегляна стіна мала таку ж теплоенерго-зберігаючу дію, необхідно, щоб вона була товща в 15 разів. СІП панелі, ціна яких не набагато вище інших будівельних матеріалів, в процесі експлуатації збережуть ваші кошти, адже великі витрати в умовах нашого клімату йдуть саме на обігрів житла. За допомогою нових технологій в будівництві ви зможете значно заощадити абсолютно не на шкоду якісним характеристикам житла – навпаки, вам вдасться зробити свій будинок теплим, затишним, довговічним і практичним. Залишилися питання? Запитайте у наших консультантів!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function pagination() in /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/wp-content/themes/cottage-theme/archive.php:19 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/index.php(17): require('/var/www/vhosts...') #3 {main} thrown in /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/wp-content/themes/cottage-theme/archive.php on line 19