Строительство дома под ключ за 90 дней!
Построено более
120 домов
Позвоните мне
Мы готовы расчитать стоимость за 2 минуты, в трех вариантах комплектаций. Просто перезвоните по номеру: +38(063)726-52-71 или +38(067)435-28-33;

У чому полягають переваги Канадської технології – СІП панель


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/wp-content/themes/cottage-theme/single-vopros-otvet.php on line 8

Що таке СІП (SIP) панелі? Їх використання в житловому будівництві. Все більше і більше людей при виборі між квартирою і власним будинком віддають перевагу будинку. Але зазвичай будівництво будинку супроводжується тривалим процесом зведення фундаменту і стін, а також застосуванням важкої і дорогої техніки і матеріалів. А адже в свій будинок хочеться заселитися якомога швидше і якомога швидше насолоджуватися затишком і спокоєм свого житла. Це реально – постійний розвиток і вдосконалення наукових технологій призводить до появи нових матеріалів для будівництва. Назва цих матеріалів – СІП панелі, їх також називають сендвіч-панелями. Багато хто, ймовірно, чули про це сучасному матеріалі, але мало хто знає, що він являє собою насправді.

SIP панелі і їх переваги.

Абревіатура СИП в англійській мові розшифровується як SIP – Structural Insulated Panel і означає конструкційна теплоізольована панель. У чому ж суть? Справа в тому, що такі панелі мають ряд переваг в порівнянні з іншими матеріалами:

  • установка СИП панелей збільшує теплозахист будинку в 1,5 рази;
  • застосування цього матеріалу в кілька разів спрощує і прискорює процес будівництва будинку;
  • сендвіч-панелі в багато разів посилюють і зміцнюють стійкість несучої конструкції будинку;
  • SIP панелі не схильні до деформації в порівнянні з іншими матеріалами;
  • під час будівництва значно зменшуються витрати матеріалів на каркас, так як частина навантаження забирає SIP панель;
  • даний матеріал є екологічно чистим;

Таким чином, будинки з сіп панелей – це житло, що відповідає всім якісним характеристикам теплозахисту, стійкості до впливу зовнішнього середовища і екологічності матеріалів.

Як виглядають СІП панелі?

Це дві вологостійкі плити, з’єднані між собою шаром твердого пінополістиролу. Така конструкція, всупереч побоюванням, безпечна при пожежі. Незважаючи на те, що застосовувані в панелях плити ОСП порівнюють з ДСП панелями, це зовсім не так. Спочатку в розробці такого роду матеріалу упор робився на його міцність, економічність і екологічні характеристики, тому в проектуванні панелей СИП використовується дуже мала частка хімічних сполук, а можливі випаровування і виділення в процесі їх експлуатації зведені практично до нуля. Канадське винахід – будинку з СИП панелей.

У зв’язку з тим, що численні дослідження зарахували сендвіч-панелі до числа найбільш екологічних матеріалів, проекти будинків з СИП панелей застосовуються не тільки в промисловості і житловому будівництві, але і для будівництва шкіл, дитячих садків, лікарень. Щоб ви не сумнівалися у високій теплоізоляції панелей нового рівня, варто згадати, що дослідження їх властивостей проводилися на Північному і Південному полюсах. Так, науково доведено, що будинки, побудовані з використанням сіп панелей, дуже теплі.

Судіть самі: щоб цегляна стіна мала таку ж теплоенерго-зберігаючу дію, необхідно, щоб вона була товща в 15 разів. СІП панелі, ціна яких не набагато вище інших будівельних матеріалів, в процесі експлуатації збережуть ваші кошти, адже великі витрати в умовах нашого клімату йдуть саме на обігрів житла. За допомогою нових технологій в будівництві ви зможете значно заощадити абсолютно не на шкоду якісним характеристикам житла – навпаки, вам вдасться зробити свій будинок теплим, затишним, довговічним і практичним. Залишилися питання? Запитайте у наших консультантів!

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ