Строительство дома под ключ за 90 дней!
Построено более
120 домов
Позвоните мне
Мы готовы расчитать стоимость за 2 минуты, в трех вариантах комплектаций. Просто перезвоните по номеру: +38(063)726-52-71 или +38(067)435-28-33;

ЩО ТАКЕ БЮДЖЕТ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКУ?


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /var/www/vhosts/gk.ck.ua/httpdocs/cottageplus.com.ua/wp-content/themes/cottage-theme/single-vopros-otvet.php on line 8

Будівництво будинку завжди починається з «пріценіванія». Ми ретельно прописуємо всі етапи робіт і матеріали, ставимо вартості навпроти кожного пункту, щоб ну нічого не забути і максимально точно спланувати свій бюджет. Оцінивши свої «сили» і можливості приступаємо до проектування, а отримавши креслення перераховуємо напевно. Підрядники формують кошториси по проектам на ремонт і інженерні системи. А для ще більшої впевненості, в правильності свого планування ми вирушаємо по шоу-румам, будівельним супермаркетам і різним веб-сайтам в пошуках потрібних матеріалів і коли, як нам здається, ми все-все врахували і прорахували, зі спокійною душею вирішуємо приступати до реалізації проекту. Але …., Згадайте, будь ласка, згадував Ваш виконроб або проектант про вартість експлуатації будинку? А адже це теж розділ Вашої кошторису і вельми важливий. Будівельні витрати залишаться в минулому, а з бюджетом експлуатації будинку вам доведеться стикатися щомісяця. Тому, дуже рекомендую поцікавитися у Ваших підрядників: Скільки буде коштувати опалення будинку?

  • Які варіанти вибору технології реалізації проекту мого будинку для оптимізації витрат на опалення?
  • Як обраний проект і матеріал стін буде зберігати затишну прохолоду в спекотний літній день і яка вартість кондиціонування приміщень?
  • Як часто необхідно буде ремонтувати будинок і інженерні мережі?
  • Скільки буде коштувати обігрів води і використовуючи які енергетичні ресурси (взимку, влітку і в міжсезоння)?
  • Наскільки сложнопростозатратно підтримувати створений ландшафт? Чи зможете Ви це робити самі або потрібен садівник?
  • З якою частотою і в яку вартість обійдеться обслуговування свердловини та каналізації?

Ці та інші питання допоможуть Вам сформувати бюджет експлуатації будинку. Повірте, чим раніше Ви поставите це питання, тим більше шансів цей бюджет мінімізувати і заощадити свої гроші.

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ