Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій.
Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;
Записатись на безкоштовний перегляд будинку
Інформація
Ваше повідомлення відправлено!
Розрахувати вартість Вашого будинку
Утеплення підлоги
У порівнянні з іншими частинами будівлі, витік тепла через підлогу нижче, вона складає всього 10-12%. Однак питання надійної теплоізоляції підлоги не втрачає актуальності. Адже холодне повітря поширюється в приміщенні від низу до верху. І навіть при повній герметизації стелі, покрівлі, стін і вікон, неутеплена підлога буде «розбавляти» холодним повітрям теплий, а енергозбереження не вийде. Значить, і збитки на комунальних платежах нікуди не подінуться. Тому і на етапі будівництва, і в процесі утеплення будинку, що вже експлуатується, дуже важливо продумати, як утеплити підлогу, щоб не дати шансів холоду пробратися крізь щілини в ньому.
Кожній підлозі – свій метод утеплення
У приватних будинках присутні кілька різновидів покриття підлоги: дерев’яне і бетонне. І особливості утеплення для кожного типу теж відрізняються, мають певні вимоги і недоліки, які необхідно усувати, використовуючи правильний утеплювач для підлоги. Наприклад, бетонне покриття дуже холодне само по собі, тому теплоізоляція тут повинна бути максимально надійною. У дерев’яних підлогах головна проблема – щілини, і, якщо достатнього утеплення під дощатим покриттям немає, звідти в будинок буде йти непотрібна прохолода.
Вибираємо утеплювач
Ринок теплоізоляційних матеріалів для підлоги представлений різними за складом, функціональності, ефективності і довговічності утеплювачами. Ще один важливий аспект, який відрізняє від інших кожен утеплювач для підлоги – ціна (Україна – одна з тих країн, де навчилися економно підходити до питання тепла).
Хтось дуже обмежений у коштах або просто вирішує, що не варто вкладатися в утеплення, і вибирає найдешевший матеріал. Хтось, навпаки, впевнений в тому, що найдорожчий буде найбільш ефективним. Однак вартість теплоізоляції – це не тільки сам утеплювач для підлоги, ціна економії в тому, наскільки швидко окупиться матеріал, наскільки ефективним буде захист від холоду на протязі багатьох років.
Здавалося б, вибирати є з чого: керамзит, пінопласт (звичайний і екструдований), мінеральна і базальтовоая вата, гипсоволокно, піноплекс, газобетон, гранулобетон, вермикуліт, термоизоляционная піна. Практично всі вони мають свої недоліки. Наприклад, керамзит, мінеральна вата і газобетон занадто гігроскопічні. Пінопласт і піноплекс при неправильній експлуатації токсичні і дуже «смачні» гризунам (миші можуть повністю знищити утеплювач під підлогою!). Базальтова вата і вермикуліт занадто дорогі, і це без урахування вартості пароізоляції, яка обов’язкова при монтажі всіх згаданих матеріалів.
Дійсно унікальною на тлі конкурентів є термоизоляционная еко-піна Айсінін – універсальний утеплювач для підлоги в приватному будинку, який відрізняється рядом переваг:
Довговічність;
Екологічна безпека, відсутність токсичних речовин в складі;
Відмінні звукоізолюючі властивості;
Оптимальна паропроникність, яка дозволяє досягати оптимального рівня вологості в будинку;
Не дає шансів цвілі і грибків;
Не боїться мишей і щурів;
Не гниє;
Не горить.
Володіючи ідеальним герметичними властивостями, піна Айсінін надійно ізолює простір під підлогою, заповнюючи всі можливі порожнечі і найдрібніші щілини. Для роботи з еко-піною поверх стяжки необхідно встановити лаги, між якими шаром 10 см наноситься утеплювач. Зверніть увагу, піна м’яка по текстурі, тому не можна працювати з нею без лагів, які виконують функцію каркаса. Після розпилення можна стелити підлогове покриття.
Якщо стелі в будинку невисокі, і цей факт не дозволяє утеплити підлогу зсередини приміщення, теплоізоляцію піною Айсінін можна провести, обробивши утеплювачем стелю підвалу або фундамент.