Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій.
Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;
Записатись на безкоштовний перегляд будинку
Інформація
Ваше повідомлення відправлено!
Розрахувати вартість Вашого будинку
Утеплення фундаменту
П’ята частина тепловтрат будівлі відбувається через його фундамент. Але дуже часто власники приватних будинків не замислюються, як утеплити фундамент правильно, нехтують цим питанням. Особливо часто заперечують необхідність теплоізоляції ті, у кого немає підвалу або цокольного поверху під будинком, пояснюючи це тим, що досить буде хорошого утеплення стін і перекриття підлоги. Однак це одна з найгрубіших помилок, яка призведе не тільки до збитків по теплоенергії, а й до руйнування стін будівлі.
Чим небезпечний неутеплений фундамент?
Фундамент не тільки приймає на себе навантаження від самої будівлі, під землею на нього чинять тиск грунтові води і, власне, грунт різної щільності, який вбирає атмосферну воду. У такому середовищі, звичайно ж, намокає і зовнішня частина фундаменту, яка теж промерзає з настанням морозів. Пористий бетон не можна назвати стійким до перепаду температури навколишнього середовища, тому внаслідок регулярного такого замерзання – відтавання (а вони неминучі в процесі експлуатації будівлі) дають тріщини і відколи. Таким чином, недостатнє утеплення фундаменту будинку або його повна відсутність згодом призведе до пошкодження стін, адже їх основа втратить свою надійність.
Ще одна поширена помилка – забезпечення теплоізоляції тільки зсередини, з боку підвалу. Багато власників приватних домоволодінь впевнені що цього достатньо. Однак утеплення фундаменту зовні необхідно, щоб повністю виключити його руйнування і появи в будинку вогкості.
Способи тепло- і гідроізоляції
Один з найпоширеніших раніше і зовсім неефективний на сьогоднішній день метод утеплення – обсипати фундамент керамзитом або / та піском. Більш сучасні методи – обшивка пінопластом або плитами з мінеральної вати і їх обробка спеціальним теплоізоляційним екраном. Мають свої недоліки, які знижують енергоефективність такої ізоляції. Найсучасніший спосіб, як утеплити фундамент в приватному будинку, – обробити його спеціальною піною, яка створює рівний, безшовний шар високої надійності.
Однак і піни для термоізоляції бувають різними: деякі з представлених на ринку мають високу токсичність або мають інші нюанси. Експерти компанії «Коттедж Плюс» рекомендують утеплення фундаменту піною канадського виробництва Айсінін. Цей інноваційний, унікальний за своїми теплоізоляційними властивостями матеріал дозволить повністю герметизувати фундамент, цоколь і підвальне приміщення, не залишивши шансів проникнути туди вологи та холоду. Після нанесення і висихання цей утеплювач перетворюється в рівну однорідну плиту.
Переваги еко-піни
Утеплення цоколя зовні за допомогою піни Айсінін відрізняється рядом переваг:
Міцність покриття;
Довговічність дії;
Високі термоізоляційні характеристики;
Ідеальна волого і звукоізоляція;
Екологічно чистий продукт, вироблений з використанням високоякісних синтетичних матеріалів;
Простий і швидкий монтаж;
Забезпечує повну герметичність;
Немає необхідності в процесі монтажу у використанні додаткових кріплень.
Етапи роботи
Утеплення фундаменту приватного будинку еко-піною Айсінін проходить в кілька етапів:
Необхідно забезпечити безперешкодний доступ до поверхні фундаменту, розчистивши простір навколо будинку;
Нанесення піни щільністю 35 кг / 1 куб.м .;
Після повного висихання матеріалу (на це йде всього кілька хвилин) фундамент засипають.
Піна Айсінін – ідеальний теплоізоляційний матеріал не тільки для зовнішніх робіт, але і для утеплення підвалів і цокольних поверхів зсередини. Заповнюючи навіть найдрібніші щілини, вона повністю герметизує фундамент з двох сторін, забезпечуючи йому надійний захист на багато років.