Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Теплий котедж – варіанти утеплення будинку

Щоб проживання в будинку було максимально комфортним і затишним, потрібно постійно підтримувати оптимальну температуру всередині приміщення. А досягти цього можна не тільки за допомогою правильно підібраною опалювальної системи, а й ефективного утеплення.

Повністю запобігти тепловтрати, звичайно, не вийде, але ось знизити їх в кілька разів – це реально! Компанія «Котедж Плюс» пропонує швидке і надійне утеплення приватного будинку піною за доступними цінами. Якими ж способами найкраще утеплювати свій котедж, щоб в ньому завжди панувало тепло і ідеальний мікроклімат?

Утеплюємо дах: способи і ефективність

Покрівля будинку, як і інші частини будинку, потребує надійної термоізоляції. Вибір відповідного утеплювача багато в чому залежить від технології будівництва котеджу.

Якщо дах похилий, то для неї підійдуть матеріали невеликої щільності. Товщину теплоізоляційного шару потрібно підбирати, враховуючи особливості горищного приміщення в конкретному випадку. Якщо горище використовується в якості додаткової житлової кімнати, то і утеплювати його потрібно більш якісно.

Теплоізоляція фундаменту

Ще на етапі монтажу фундаменту будівельники використовують горизонтальне утеплення. Під отмосткою майстри укладають утеплювач, який оперізує всю будівлю. Він захищає ґрунт поблизу стін будівлі від промерзання.

У кожному конкретному випадку фахівці зможуть правильно підібрати параметри теплоізоляції:

  • Ширину вимощення;
  • Товщину використовуваного матеріалу і ін.

Якісне утеплення зовнішніх стін

Термоізоляція будівлі зовні – важливий етап утеплення будинку в цілому. Якщо під час будівництва котеджу використовувалися матеріали з низькою теплопровідністю, то і шар утеплювача потрібен невеликий.

Для обробки фасаду будівлі можна підібрати різноманітні варіанти:

  • Піно (такі панелі легко монтуються, вони захистять стіни від конденсату);
  • Мінеральна вата (речовина не запалюється, стійке до механічних пошкоджень, працювати з ним легко);
  • Скловата;
  • Піни монтажні і т. д.

Грамотно підібравши технологію утеплення фасаду і теплоізоляційні матеріали, можна захистити своє житло від холоду, який потрапляє через його стіни.

Щоб тепло не йшло через вікна і вхідні двері …

Саме віконні конструкції та двері – перші «винуватці» втрати тепла в котеджі. Щоб вирішити таку непросту проблему, можна встановити вікна з товстими склопакетами. А для дверей підійдуть спеціальні герметизуючі прокладки. Важливо простежити, щоб під час експлуатації вхідних дверей і вікон не утворювалися щілини.