Щоб проживання в будинку було максимально комфортним і затишним, потрібно постійно підтримувати оптимальну температуру всередині приміщення. А досягти цього можна не тільки за допомогою правильно підібраною опалювальної системи, а й ефективного утеплення.
Повністю запобігти тепловтрати, звичайно, не вийде, але ось знизити їх в кілька разів – це реально! Компанія «Котедж Плюс» пропонує швидке і надійне утеплення приватного будинку піною за доступними цінами. Якими ж способами найкраще утеплювати свій котедж, щоб в ньому завжди панувало тепло і ідеальний мікроклімат?
Покрівля будинку, як і інші частини будинку, потребує надійної термоізоляції. Вибір відповідного утеплювача багато в чому залежить від технології будівництва котеджу.
Якщо дах похилий, то для неї підійдуть матеріали невеликої щільності. Товщину теплоізоляційного шару потрібно підбирати, враховуючи особливості горищного приміщення в конкретному випадку. Якщо горище використовується в якості додаткової житлової кімнати, то і утеплювати його потрібно більш якісно.
Ще на етапі монтажу фундаменту будівельники використовують горизонтальне утеплення. Під отмосткою майстри укладають утеплювач, який оперізує всю будівлю. Він захищає ґрунт поблизу стін будівлі від промерзання.
У кожному конкретному випадку фахівці зможуть правильно підібрати параметри теплоізоляції:
Термоізоляція будівлі зовні – важливий етап утеплення будинку в цілому. Якщо під час будівництва котеджу використовувалися матеріали з низькою теплопровідністю, то і шар утеплювача потрібен невеликий.
Для обробки фасаду будівлі можна підібрати різноманітні варіанти:
Грамотно підібравши технологію утеплення фасаду і теплоізоляційні матеріали, можна захистити своє житло від холоду, який потрапляє через його стіни.
Щоб тепло не йшло через вікна і вхідні двері …
Саме віконні конструкції та двері – перші «винуватці» втрати тепла в котеджі. Щоб вирішити таку непросту проблему, можна встановити вікна з товстими склопакетами. А для дверей підійдуть спеціальні герметизуючі прокладки. Важливо простежити, щоб під час експлуатації вхідних дверей і вікон не утворювалися щілини.