Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ДЛЯ ВАС

Індивідуальне проектування для Вас


Будівельна компанія «КОТЕДЖ ПЛЮС» – це фахівці які готові креативно розробити будь-якої складності індивідуальний архітектурний проект вашого будинку. Наша команда допоможе вам максимально правильно організувати і спроектувати будинок, ефективно використовувати площі і територію ділянки, що надалі усуне зайві витрати на матеріал і забезпечення будинку. 
 

Проектуванням наших будинків здійснюється сучасним архітектором, який знає не тільки всі вимоги державних будівельних норм до проектування будівель, але і володіє принципами проектування сучасних європейських споруд. Всі технічні креслення розраховуються за допомогою спеціального програмного забезпечення. Таким чином виключається можливість випадкових прорахунків.
Вже на стадії архітектурних креслень, ви можете отримати точну вартість конструкції будівлі разом з конструкцією стін, даху, чорнової обробки, вікон, дверей, вбудованих ролетних систем і москітних сіток, дерев’яних елементів підшивки і фасаду.

Після геології і отримання креслень будинку, ви отримаєте повний кошторис на будівництво повністю готового будинку, в який вам залишиться тільки вибрати меблі, сантехнічні прилади та оздоблювальні матеріали внутрішніх приміщень.