Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Добудова 2-Х ПОВЕРХІВ І РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ

 

Добудова 2-х поверхів і реконструкція будівель


“КОТЕДЖ ПЛЮС” виконує будівельні роботи по реконструкції будівель, прибудові приміщень, надбудові поверхів і мансард. СІП панелі для виконання таких робіт – ідеальний матеріал.

Мала вага СІП панелей дозволяє надбудовувати додаткові поверхи, влаштовувати мансарди і горища без значного посилення фундаментів і існуючих несучих конструкцій.

Роботи можна вести в умовах обмеженого простору, навіть там, де немає можливості використовувати підйомну техніку.

Терміни робіт мінімальні, демонтувати старий дах і надбудувати поверх можна в лічені дні. Одночасно можна виконати сучасне перекриття або замінити старе.

Провести роботи можна з мінімальним збитком для існуючої будівлі і прилеглої території.  

Прибудовані приміщення і мансарди з СІП панелей вигідно відрізняються від інших матеріалів своїми теплозберігаючими властивостями, вони комфортні для проживання круглий рік без додаткових витрат на опалення і охолодження, ніж зазвичай неутеплені горища і холодні прибудови.

Якщо Ви маєте нужду в прибудові до існуючого будинку або плануєте підняти ще один поверх, надбудувати мансарду або зробити кімнати відпочинку над гаражем – звертайтеся в компанію “КОТЕДЖ ПЛЮС”. Наші інженери зроблять висновок про можливість таких робіт, виконають розрахунки конструкцій і нададуть Вам всю необхідну інформацію. Ви отримаєте додаткову площу до вже існуючих квадратним метрам з мінімальними витратами в найкоротші терміни без додаткових витрат на опалення і охолодження.

 Відділ реконструкції: (068) 485-83-96;  (073) 030-75-89;