Будівництво під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;

Будинок мрії: від проекту до останньої деталі

За кордоном каркасні будинки популярні вже не одне десятиліття. Оцінивши переваги канадської технології, українці все частіше використовують у будівництві житла сіп панелі.

У Канаді і США сендвіч-панелі незамінні вже більше 40 років, а тонкощі будівництва вдосконалені до найдрібніших деталей. Оскільки кліматичні умови тих регіонів схожі з нашими, то будинок з SIP панелей відмінно зарекомендував себе и у нас.

Особливості СІП панелей

Не зовсім стандартний матеріал пройшов численні дослідження, а в технології будівництва закладені унікальні алгоритми і безліч патентів. Сучасні проекти будинків з сіп панелей – ідеальне рішення для тих, хто мріє жити у комфортному, теплому і затишному житлі.

Сендвіч-панелі з’єднані між собою за принципом «шип-паза» з використанням традиційного бруса. Міцний каркас здатний витримати землетруси до 8 балів і падіння на нього дерев.

Каркасна технологія має безліч переваг:

  1. Ідеальне енергозбереження. У будинку завжди буде тепло при невеликих витратах, що дуже важливо при постійному підвищенні цін на газ і електроенергію. Все це допоможе знизити витрати на опалення взимку, від чого страждають власники цегельних або брусових будинків.
  2. Легкість і оперативність монтажу. Матеріал мало важить, тому будівельники легко встановлюють його, не витрачаючи на процес багато часу. Збірка стін по СІП-технології відбувається без використання спеціальної техніки. З комплектом пронумерованих панелей, розпиляних на елементи відповідно до робочих креслень, розібратися не складе великих труднощів.
  3. Міцність. Котедж, створений за сіп-технології, здатний прослужити близько 100 років.
  4. Пожежна безпека;
  5. Стійкість до ураження цвілі, грибків або гнилі;
  6. Екологічність і т. д.

Фахівці зможуть швидко зібрати будинок за каркасною технологією будь-якого розміру, з огляду на всі побажання і вимоги кожного замовника.

Оздоблення будинку з сіп панелей

Котедж, побудований за таким специфічним розробкам, виходить не тільки довговічним, але і дуже естетичним. Адже обробка його фасаду може бути абсолютно будь-якою.

Ідеально рівні стіни можна декорувати плиткою, цеглою, фасадною штукатуркою («короїд»), фарбою або навіть сайдингом. Після будівництва будівлі не потрібно чекати усадки, тому можна відразу переходити до етапу обробки.