Будівництво будинку під ключ за 90 днів!
Побудовано більше
120 будинків
Зателефонуйте мені
Ми готові розрахувати вартість за 2 хвилини, в трьох варіантах комплектацій. Просто телефонуйте за номером: +38(063)726-52-71 або +38(067)435-28-33;
ПРОПОНУЄМО БУДІВНИЦТВО
приватного будинку, дачі, заміського будинку із SIP-панелей в термін від 45 до 120 днів.
вартість 1 кв.м. від $ 120 до $ 280.
СТВОРЮЄМО ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
СТРОЯЩИЕСЯ ПРОЕКТЫ

5 причин будувати з нами

Низька ціна
від $ 120 за кв.м.

Реалізація проекту
протягом 90 днів

Більше 120 реалізованих
проектів зі 100%
позитивних відгуків

Вникаємо в потреби замовника, рекомендуємо
оптимальний варіант проекту з урахуванням
всіх побажань.
 

Власне виробництво
будівельних матеріалів

 
 

ЧОМУ БУДИНОК З SIP-ПАНЕЛЕЙ?

  • Доступна ціна
  • Швидкість зведення
  • Довговічність
  • Екологічність
  • Теплоізоляція
  • Звукоізоляція

SIP технологія не вимагає дорогих фундаментів і масштабних земляних робіт. Сучасні технології, які використовує Компанія «Котедж плюс» дозволяють отримати максимальний ефект за розумну ціну.

Інноваційний підхід в будівництві дозволяє відійти від класичних технологій які потребують великих витрат часу на підготовку і реалізацію проекту. Фахівці компанії готові встановлювати нові рекорди за швидкістю при збереженні високого рівня якості.

Використання сучасних матеріалів забезпечить надійність і довговічність Вашого будинку. Час не стоїть на місці, розвиток технологій дозволяє домогтися видатних експлуатаційних показників з використанням фірмової, вдосконаленої SIP технології. Термін експлуатації будинків побудованих компанією – від 70 років.

Найважливіший критерій в будь-якій сфері, особливо в будівництві. Від екологічності використовуваних матеріалів залежить Ваше здоров’я і здоров’я Вашої сім’ї. Використовувані матеріали повністю гіппоалергенні, сертифіковані і безпечні. Співробітники компанії живуть в подібних будинках, ми рекомендуємо Вам тільки те, в чому впевнені і перевірили самостійно!

Будинки побудовані по фірмовій SIP технології в 6 разів ефективніше зберігають тепло ніж цегляні будинки. Це означає, що взимку в будинку буде тепло, а влітку прохолодно при МІНІМАЛЬНИХ витратах на енергоносії. Ви будете платити менше, а отримувати – більше.

Здатність використовуваних матеріалів гасити високочастотні звуки, що забезпечує достатню шумоізоляцію. За Вашим бажанням, готові розробити і впровадити додаткові заходи для підвищення комфортності проживання та захисту від зовнішнього звукового фону.

Сип Панель вологостійкий будівельний матеріал. Ці будинки забезпечують комфортні умови для проживання. У зимовий період часу, вони характеризуються мінімальним споживанням енергії.

Залишилися питання?
SIP-ПАНЕЛІ

Багатошаровий будівельний матеріал, що складається з двох плит ОСП і жорсткого утеплювального матеріалу вклеєного в заводських умовах.

Зробіть перший крок

Заявка через
сайт или звонок

Укладання
договору

Проектування
будинку

Виготовлення
домокомплекту

Будівництво
будинку

отримуєте ключі
від вашого будинку

Замовте зворотній дзвінок
ЧТО ГОВОРЯТ О НАС